Home News Round 2 Playoff Information for UIL and TAPPS

Round 2 Playoff Information for UIL and TAPPS

515
0

Will be updating as more information is announced.

 

6AD1
Region 1
Odessa Permian vs Euless Trinity
Sat, 11/20, 02:00 PM, Shotwell Stadium, Abilene


Allen vs Lake Highlands
Fri, 11/19, 07:00 PM, Globe Life Field, Arlington

Midland Legacy vs Southlake Carroll
Sat, 11/20, 08:00 PM, Globe Life Field, Arlington

Lewisville vs Arlington Martin
Fir, 11/19, 07:00 PM, Ellis Stadium, Irving

 

Region 2
Mesquite vs Duncanville
Fri, 11/19,7:30PM, SMU Ford Stadium, University Park

Spring vs Klein Cain
Fri, 11/19, 07:00 PM, Klein Memorial Stadium, Spring

Rockwall vs DeSoto
Sat, 11/20, 04:00 PM, Globe Life Field, Arlington

Westfield vs Klein Oak
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tomball ISD, Tomball

 

Region 3
Jersey Village vs Tompkins
Fri, 11/19, 07:00 PM, Pridgeon Stadium, Houston

North Shore vs Clear Springs
Fri, 11/19, 7:00PM, Challenger-Columbia Stadium, Webster

Cy Fair vs Ridge Point
Fri, 11/19, 07:00 PM, Rhodes Stadium, Katy

Atascocita vs Dickinson
Fri, 11/10, 07:00 PM, Galena Park ISD Stadium, Houston

 

Region 4
Austin Bowie vs Smithson Valley
Fri, 11/19, 7:00 PM, Bobcat Stadium, San Marcos

San Antonio Brennan vs Los Fresnos
Sat, 11/20, 02:00 PM, Farris Stadium, San Antonio

Lake Travis vs SA East Central
Fri, 11/19, 7:30PM, Tiger Stadium, Dripping Springs

Laredo United South vs Harlingen or Edinburg
Fri, 11/19, 7:00PM, Sanchez Stadium, Rio Grande City

 

 


6AD2
Region 1
El Paso Eastlake vs Byron Nelson
Fri, 11/19, 06:30 PM, Peoples Bank Stadium, Wolfforth

Denton Guyer vs Dallas Jesuit
Fri, 11/19, 7:00 PM, Ford Center, Frisco

El Paso Eastwood vs Boswell
Fri, 11/19, 7:00 PM, Pirate Stadium, Lubbock

Prosper vs Grand Prairie
Fri, 11/19, 7:00 PM, Echols Field, Coppell

 

Region 2
Tyler Legacy vs Cedar Hill
Sat, 11/20, 11:00 AM, Globe Life Field, Arlington

College Park vs Bridgeland
Fri, 11/19, 07:00 PM, Woodforest Bank Stadium, Shenandoah

Rockwall-Heath vs Temple
Fri, 11/19, 07:30 PM, Burleson ISD Stadium, Burleson

Willis vs Tomball
Fri, 11/19, 07:00 PM, Planet Ford Stadium, Spring

 

Region 3
Stratford vs Katy
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tully Stadium, Houston

C.E. King vs Shadow Creek
Fri, 11/19, 7:00 PM, Freedom Field, Iowa Colony

Houston Memorial vs Cinco Ranch
Sat, 11/20, 1:00 PM, Tully Stadium, Houston

Summer Creek vs Pearland Dawson
Fri, 11/19, 07:00 PM, Turner Stadium, Humble

 

Region 4
Vandegrift vs Cibolo Steele
Fri, 11/19, 07:00 PM, Lenhoff Stadium, Schertz

SA Taft vs Edinburg Vela
Fri, 11/19, 7:30 PM, Flores Stadium, Taft

Westlake vs New Braunfels
Fri, 11/19, 7:30 PM, Rattler Stadium, San Marcos

Eagle Pass vs PSJA North
Fri, 11/19, 7:30 PM, Shirley Field, Laredo

 

 


5AD1
Region 1
El Paso Chapin vs Mansfield Summit
Fri, 11/19, 3:00 PM, Grande Communications Saadium, Midland

Lubbock Coronado vs Midlothian
Fri, 11/19, 07:00 PM, Sandifer Stadium, Abilene

Burleson Centennial vs Amarillo Tascosa
Fir, 11/19, 6:00 PM, Memorial Stadium, Wichita Falls

Colleyville Heritage vs Amariilo
Sat, 11/20, 2:00 PM, Memorial Stadium, Wichita Falls

 

Region 2
Denrton Ryan vs Magnolia West
Sat, 11/20, 02:30 PM, Waco ISD Stadium, Waco

Lancaster vs Longview
Fri, 11/19, 07:30 PM, Memorial Stadium, Mesquite

Highland Park vs Frisco Wakeland
Fri, 11/19, 7:00 PM, Eagle Stadium, Allen

College Station vs Frisco Lone Star
Fri, 11/19, 07:00 PM, Rose Stadium, Tyler

 

Region 3
Angleton vs Cedar Park
Fri, 11/19, 7:00 PM, Waller ISD Stdaium, Waller

Paetow vs Manor
Fri, 11/19, 07:00 PM, Cougar Field, College Station

Pflugerville Weiss vs Manvel
Fri, 11/19, 07:00 PM, Green Stadium, Bryan

Georgetown vs Hightower
Fri, 11/19, 6:00 PM, Legacy Stadium, Katy

 

Region 4
Eagle Pass Winn vs Flour Bluff
Thu, 11/18, 07:00 PM, Heroes Stadium, San Antonio

SA Southwest Legacy vs Gregory-Portland
Thu, 11/18, 7:00 PM, Alamodome, San Antonio

CC Veterans Memorial vs SA Southwest
Fri, 11/19, 07:30 PM, Alamodome, San Antonio

McAllen Memorial vs SA Lanier
Sat, 11/20, 3:00 PM, Cabaniss Stadium, Corpus Christi

 


5AD2
Region 1
Canutillo vs Canyon Randall
Fri, 11/19, 6:00 PM, Mustang Bowl, Andrews

El Paso Andress vs WF RiderFri, 11/18, 6:00 PM, Mustang Stadium, Denver City

Lubbock-Cooper vs El Paso Parkland
Thu, 11/18, 6:00 PM, Panther Stadium, Fort Stockton

Grapevine vs Clint Horizon
Fri, 11/19, 07:00 PM, Grande Communications Stadium, Midland

 

Region 2
Aledo vs Frisco Liberty
Fri, 11/19, 07:00 PM, Apogee Stadium, Denton

South Oak Cliff vs Frisco
Thu, 11/18, Globe Life Field, Globe Life Field, Arlington

Lucas Lovejoy vs Burleson
Fri, 11/19, 07:00 PM, Childrens Health Stadium, Prosper

Ennis vs Mansfield Timberview
Fri, 11/19, 07:30 PM, Lumpkins Stadium, Waxahachie

 

 

Region 3
Texas High vs Texas City
Fri, 11/19, 07:30 PM, Martin Stadium, Lufkin

Montgomery vs Port Neches-Groves
Fri, 11/19, 07:30 PM, Stallworth Stadium, Baytown

Barbers Hill vs A&M Consolidated
Fri, 11/19, 07:30 PM, Cy Fair FCU Stadium, Cypress

Crosby vs Marshall
Sat, 11/20, 02:00 PM, Martin Stadium, Lufkin

 

 

Region 4
Lander Rouse vs Floresville
Fri, 11/19, 07:00 PM, Shelton Stadium, Buda

Liberty Hill vs Boerne Champion
Fri, 11/19, 07:00 PM, Farris Stadium, San Antonio

Alamo Heights vs Austin McCallum
Fri, 11/19, 07:00 PM, Cougar Stadium, New Braunfels

Mission Veterans vs Marble Falls
Fri, 11/19, 07:30 PM, Heroes Stadium, San Antonio

 

 


4AD1
Region 1
El Paso Riverside vs Lake Worth
Fri, 11/19, 07:00 PM, Ratliff Stadium, Odessa
 
Andrews vs Springtown
Fri, 11/19, 07:00 PM, Mustang Bowl, Sweetwater
 
Dumas vs Fort Stockton
Fri, 11/19, 07:30 AM, Lowrey Field, Lubbock
 
WF Hirschi vs Clint
Thu, 11/18, 07:00 PM, Grande Communications Stadium, Midland

 

Region 2 
Stephenville vs Paris
Fri, 11/19, 07:30 PM, Collins Stadium, Denton
 
Kennedale vs Argyle
Fri, 11/10, 07:30 PM, Ranger Stadium, Fort Worth
 
Melissa vs Midlothian Heritage
Fri, 11/19, 07:30 PM, Dragon Stadium, Southlake
 
Kaufman vs Waco La Vega
Fri, 11/19, 07:30 PM, Tiger Stadium, Corsicana

 

Region 3
Kilgore vs Stafford
Fri, 11/19, 07:00 PM, Sheldon ISD Panther Stadium, Houston
 
Chapel Hill vs Brazosport
Fri, 11/19, 07:00 PM, Randall Reed Stadium, New Caney
 
Columbia vs Little Cypress Mauriceville
Fri, 11/19, 07:30 PM, Maddry Memorial Stadium, Channelview
 
El Campo vs Lindale
Thu, 11/18, 07:00 PM, McLane Stadium, Waco

 

 

Region 4
Austin LBJ vs Calhoun
Fri, 11/19, 07:30 PM, Bulldog, Yoakum
 
Boerne vs CC Miller
Fri, 11/19, 07:00 PM, Alamo Stadium, San Antonio
 
CC Calalllen vs Fredericksburg
Fri, 11/19, 07:00 PM, Indian Stadium, Jourdanton
 
Beeville Jones vs Pleasanton
Thu, 11/18, 07:00 PM, Eagle Stadium, Plesanton

 

 

 


4AD2
Region 1
Sweetwater vs Aubrey
Fri, 11/19, 07:00 PM, Memorial Stadium, Stephenville
 
Monahans vs Van Alstyne
Fri, 11/19, 07:00 PM, Shotwell Stadium, Abilene
 
Graham vs Snyder
Thu, 11/18, 07:00 PM, Shotwell Stadium, Abilene
 
Celina vs Perryton
Fri, 11/19, 07:30 PM, Hawks Stadium, Iowa Park

 

Region 2
Glen Rose vs Pleasant Grove
Sat, 11/20, 02:30 PM, Ford Center, Frisco
 
Quinlan Ford vs Pittsburg
Fri, 11/19, 07:00 PM, Prim Stadium, Sulphur Springs
 
Van vs Sunnyvale
Fri, 11/19, 07:00 PM, Wilkerson-Sanders Stadium, Rockwall
 
Gilmer vs Caddo Mills
Fri, 11/19, 07:00 PM, Hanby Stadium, Mesquite

 

 

Region 3
China Spring vs Sealy
Fri, 11/19, 07:00 PM, Waco ISD Stadium, Waco
 
Carthage vs Hamshire-Fannett
Thu, 11/18, 07:30 PM, Randall Reed Stadium, New Caney
 
West Orange-Stark vs Jasper
Fri, 11/19, 07:30 PM, Memorial Stadium, Beaumont
 
Bellville vs Rusk
Fri, 11/19, 07:30 PM, McLane Stadium, Waco

 

 

Region 4
Cuero vs Rockport-Fulton
Fri, 11/19, 07:30 PM, Memorial Stadium, Victoria
 
Wimberley vs Ingleside
Fri, 11/19, 07:30 PM, Gustafon Stadium, San Antonio
 
Port Isabel vs Geronimo Navarro
Fri, 11/19, 07:30 PM, Veterans Memorial Stadium, Beeville
 
Sinton vs La Grange
Fri, 11/19, 07:30 PM, Rutledge Stadium,

 

 


3AD1
Region 1
Shallowater vs Early
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bulldog Stadium, Clyde
 
Bushland vs Whitesboro
Fri, 11/19, 07:00 PM, Fair Park Stadium, Childress
 
Jim Ned vs Muleshoe
Fri, 11/19, 03:30 PM, Lowrey Field, Lubbock
 
Brock vs Amarillo River Road
Thu, 11/18, 07:00 PM, Mustang Bowl, Sweetwater

 

Region 2
Mount Vernon vs Whitney
Thu, 11/18, 07:30 PM, Rose Stadium, Tyler
 
Gladewater vs Grandview
Fri, 11/19, 07:00 PM, Royse City ISD Stadium, Royse City
 
West vs Mineola
Fri, 11/19, 07:00 PM, City Bank Stadium, Forney
 
Malakoff vs Pottsboro
Thu, 11/19, 07:00 PM, Prim Stadium, Suphur Springs

 

 

Region 3
Diboll vs Hallettsville
Fri, 11/19, 07:00 PM, Rattler Stadium, Navasota
 
East Chambers vs Little River Academy
Thu, 11/18, 07:30 PM, Tomball ISD Stadium, Tomball
 
Lorena vs Woodville
Thu, 11/18, 07:00 PM, Mustang Stadium, Madisonville
 
Columbus vs Anahuac
Fri, 11/19, 07:30 PM, Delmar Stadium, Houston

 

 

Region 4
Llano vs San Diego
Fri, 11/19, 07:00 PM, Matador Stadium, Seguin
 
Poteet vs Vanderbilt Industrial
Fri, 11/19, 07:00 PM, Cabaniss Complex, Corpus Christi
 
Edna vs Blanco
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Smithville
 
London vs Lago Vista
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bulldog Stadium, Somerset

 

 


3AD2
Region 1
Ballinger vs Abernathy
Thu, 11/18, 07:00 PM, Mustang Bowl, Andrews
 
Sonora vs Canadian
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Slaton
 
Stanton vs Brady
Fri, 11/19, 07:00 PM, Hawk Stadium, Wall
 
Lubbock Roosevelt vs San Angelo Grape Creek
Fri, 11/19, 07:00 PM, Walton Field, Kermit

 

Region 2
Eastland vs Bells
Fri, 11/19, 07:00 PM, Yellow Jacket Stadium, Boyd
 
Holiday vs Leonard
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bobcat Stadium, Krum
 
Palmer vs Dublin
Fri, 11/19, 07:30 PM, Owl Satdium, Joshua
 
Gunter vs Milsap
Thu, 11/18, 07:00 PM, Mustang-Panther Stadium, Grapevine

 

 

 Region 3
West Rusk vs New Waverly
Fri, 11/19, 07:00 PM, Driskell Stadium, Crockett
 
Daingerfield vs Elysian Fields
Fri, 11/19, 07:00 PM, Eagle Stadium, Tatum
 
Waskom vs Troup
Fri, 11/19, 07:00 PM, Pirate Stadium, Longview
 
Newton vs DeKalb
Fri, 11/19, 07:30 PM, Bulldog Stadium, Carthage

 

 

Region 4
Franklin vs Stockdale
Fri, 11/19, 07:30 PM, Gupton Stadium, Cedar Park
 
Riesel vs Natalia
Fri, 11/19, 07:30 PM, The Pfield, Pflugerville
 
Poth vs East Bernard
Fri, 11/19, 07:00 PM, Memorial Stadium, Bastrop
 
Odem vs Tidehaven
Sat, 11/20, 06:00 PM, Memorial Stadium, Victoria

 

 


2AD1
 Region 1
Panhandle vs Cisco
Fri, 11/19, 07:00 PM, Lion Stadium, Vernon
 
New Deal vs Forsan
Thu, 11/18, 07:30 PM, Wolf Stadium, Colorado CIty
 
Hawley vs Sundown
Fri, 11/19, 07:00 PM, Memorial Stadium, Big Spring
 
Coleman vs Post
Fri, 11/19, 07:00 PM, Wolf Stadium, Colorado City

 


 
Region 2
Lindsay vs Marlin
Fri, 11/19, 07:00 PM, Newsom Stadium, Mansfield
 
Cooper vs Tolar
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bronco Stadium, Denton
 
Crawford vs Celeste
Fri, 11/19, 07:30 PM, Head Stadium, Alvarado
 
Italy vs Alvord
Fri, 11/19, 07:30 PM, Fine Arts/Athletics Complex(FAAC), Birdville
 

 

Region 3
Beckville vs Hearne
Fri, 11/10, 07:30 PM, Kimbrough Stadium, Murphy
 
Timpson vs Thorndale
Fri, 11/19, 07:00 PM, Eagle Stadium, Fairfield
 
Centerville vs Hawkins
Fri, 11/19, 07:30 PM, Westwood Panther Stadium, Palestine
 
Holland vs Shelbyville
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bruce Field, Athens
 

 

Region 4
Shiner vs Three Rivers
Fri, 11/19, 07:30 PM, Bear Stadium, La Vernia
 
Schulenburg vs Kenedy
Fri, 11/19, 07:30 PM, Peiper Warrior Stadium, San Antonio
 
Refugio vs Flatonia
Fri, 11/19, 07:00 PM, Eschenberg Field, Floresville
 
La Villa vs Ganado
Thu, 11/18, 06:30 PM, Cabaniss Stadium, Corpus Christi

 

 


2AD2
Region 1
McCamey vs Wellington
Fri, 11/19, 07:00 PM, Wildcat Stadium, Littlefield
 
New Home vs Gruver
Fri, 11/19, 06:00 PM, Happy Bank Stadium, Canyon
 
Stratford vs Seagraves
Thu, 11/20, 07:00 PM, Younger Field, Tulia
 
Clarendon vs Wink
Thu, 11/20, 07:00 PM, Lowrey Field, Lubbock
 

 


Region 2
Roscoe vs Santo
Thu, 11/18, 07:00 PM, Cehlsey Stadium, Cisco
 
Archer City vs Windthorst
Fri, 11/19, 07:00 PM, Hawk Stadium, Iowa Park
 
Muenster vs Seymour
Thu, 11/18, 07:00 PM, Memorial Stadium, Wichita Falls
 
Albany vs Olney
Thu, 11/18, 07:00 PM, Newton Field, Graham
 

 


Region 3
Wortham vs West Sabine
Thu, 11/18, 07:00 PM, Driskell Stadium, Crockett
 
Mart vs Lovelady
Fri, 11/19, 07:00 PM, Mustang Stadium, Madisonville
 
Tenaha vs Chilton
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Trinity
 
Evadale vs Bremond
Thu, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Trinity
 

 


Region 4
Granger vs Yorktown
Fri, 11/19, 07:00 PM, Davenport Stadium, San Antonio
 
Burton vs Bruni
Fri, 11/19, 07:00 PM, Yellow Jacket Field, Runge
 
D’Hanis vs Eldorado
Fri, 11/19, 07:00 PM, Leverman Stadium, Del Rio
 
Falls City vs Rocksprings
Fri, 11/19, Antler Stadium, Antler Stadium, Kerrville

 


1AD1
 Region 1
Turkey Valley vs Spur
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Slaton
 
Borden County vs Happy
Fri, 11/19, 06:30 PM, Zimmerman Field, Lockney
 


Region 2
Van Horn vs Sterling City
Thu, 11/18, 07:00 PM, Red Devil Stadium, Rankin
 
Westbrook vs Rankin
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bearkat Stadium, Garden City

 
Region 3
Saint Jo vs Coolidge
Fri, 11/19, 7:30 PM, Aledo
 
Abbott vs Newcastle
Fri, 11/19, 07:30 PM, Pirate Stadium, Granbury

 
Region 4
May vs Jonesboro
Thu, 11/18, 06:30 PM, Corvetto Stadium, Dublin
 
Lometa vs Water Valley
Fri, 11/19, 6:30PM, Sanders Field, Eden

 

 


1AD2
Region 1
Follett vs Anton
Fri, 11/19, 06:30 PM, Mustang Stadium, Claude
 
Klondike vs Groom
Fri, 11/19, 07:30 PM, Bobcat Stadium, Dimmitt
 


Region 2
Balmorhea vs Motley County
Fri, 11/19, 06:30 PM, Wildcat Stadium, Lenorah(Grady)
 
Jayton vs Loraine
Fri, 11/19, 07:00 PM, Gorilla Stadium, Trent
 


Region 3
Throckmorton vs Strawn
Fri, 11/19, 06:00 PM, Porcupine Stadium, Springtown
 
Gordon vs Gold-Burg
Fri, 11/19, 07:00 PM, Greyhoubnd Stadium, Peaster
 


Region 4
Oakwood vs Cherokee
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Stadium, Hico
 
Richland Springs vs Oglesby
Fri, 11/19, 07:00 PM, Comanche Stadium, Comanche

 

 


TAPPS 11-Man D1
Dallas Parish Episcopal vs Plano Prestonwood
Sat, 11/20, 07:00 PM, Ford Center, Frisco
 
Dallas Bishop Lynch vs Houston St Thomas
Sat, 11/20, 05:00 PM, Brewer Field, Buffalo
 
Midland Christian vs FW Nolan
Sat, 11/20, 06:00 PM, Wylie Stadium, Abilene
 
FW All Saints vs San Antonio Central Catholic
Fri, 11/19, 07:00 PM, Tiger Field, Belton

 

 


TAPPS 11-Man D2
Fort Worth Southwest Christian vs Grapevine Faith Christian
Sat, 11/20, 7:00 PM, Castleberry High School, Fort Worth
 
Fort Worth Christian vs Dallas Christian
Fri, 11/19, 7:30 PM, Eagle Stadium, DeSoto
 
Austin Regents vs Houston Second Baptist
Fri, 11/19, 07:00 PM, Cub Stadium, Brenham
 
St. Michaels Catholic vs Fort Bend Christian
Sat, 11/20, 7:00 PM, Buffalo Stadium, Giddings

 


TAPPS 11-Man D3
Lubbck Christian vs Arlington Pantego Christian
Fri, 11/19, 07:00 PM, Moore Stadium, Abilene
 
Lubbock Trinity Christian vs Arlington Grace Prep
Sat, 11/20, 2:00 PM, Bulldog Stadium, Clyde
 
San Antonio Holy Cross vs Cypress Christian
Fri, 11/19, 7:00 PM, Brahma Memorial Stadium, Hallettsville
 
Magnolia Legacy Prep vs Bay Area League City
Fri, 11/19, 07:00 PM, Bronco Stadium, Dayton

 

 


TAPPS 11-Man D4
Muenster Sacred Heart vs Waco Reicher
Fri, 11/19, 07:00 PM, Ponder Field, Ponder
 
Weatherford Christian vs Dallas First Baptist
Sat, 11/20, 2:00 PM, Eagle Field Rio Vista
 
Shiner St. Paul vs Bryan Brazos Christian
Fri, 11/19, 07:00 PM, Buffalo Stadium, Giddings
 
Hallettsville Sacred Heart vs Houston Lutheran North
Fri, 11/19, 7:00 PM, McKinney, Van Vleck

 


TAPPS 6-Man D1
Midland Trinity vs San Marcos Academy
Sat, 11/20, 03:00 PM, Wolfenbarger Field, Mertzon
 
Westbury Christian vs Austin Veritas Academy
Fri, 11/19, 7:00 PM, Baker Field (Allen Academy), Bryan
 
Texas School for the Deaf vs Sugarland Logos Prep
Sat, 11/20, 1:00 PM, Baker Field (Allen Academy), Bryan
 
Emery-Weiner vs Pasadena First Baptist
Sat, 11/20, 04:00 PM, Glassell Stadium (Lutheran South), Houston

 

 


TAPPS 6-Man D2
Dallas Lutheran vs Lucas Christian
Sat, 11/20, 2:00 PM, Prince of Peace, Carrollton
 
Plano Coram Deo vs Waco Live Oak
Fri, 11/19, 07:00 PM, Charger Stadium, Keene
 
Marble Falls Faith vs Bryan Allen Academy
Fri, 11/19, 7:30 PM, Bible Stadium, Leander
 
Temple Holy Trinity vs Conroe Covenant
Sat, 11/20, 5:00 PM, Brazos Christian, Bryan

 


TAPPS 6-Man D3
Lubbock Kingdom Prep vs Irving Faustina
Sat, 11/20, 1:00 PM, Raider Field, Lueders-Avoca
 
FW Covenant vs Longview Christian Heritage
Fri, 11/19, 07:30 PM, Prince of Peace, Carrollton
 
Bulverde Bracken vs Baytown Christian
Sat, 11/20, 07:00 PM, Baker Field (Allen Academy), Bryan
 
Fredericksburg Heritage vs Bryan St. Joseph
Sat, 11/12, 3:00 PM, Wagner Middle School, Georgetown

Previous articleGallery: Fort Bend Bush vs Cinco Ranch Bi-district
Next articleGallery: Houston Heights vs Houston Memorial Bi-district
Simply put I am a fan of Texas high school football. I attend as many high school football games as I can - 82 games in 2017, 86 games in 2018, 76 games in 2019. I also have some limited computer skills and I use those to provide information to the #txhsfb community. I am always looking for new ways to provide information to the #txhsfb community. If you have ideas and suggestions, tag or DM me on Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + 5 =